چرا حجاب ؟

به چشمانت بیاموز که هر کس ارزش دیدن ندارد // معاون سازمان سیا :‌ فعلاً پروژﻩای که بخواهیم فکر کنیم ایران مثل عراق است، منتفی است؛ برویم ببینیم آیا مـﻰتوانیم ایـﻦها را بـﻰغیرت کنیم! // شهید مطهری: کسی که زیبایی اندیشه دارد زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمی گذارد // توجیه گری بدترین آلت شیطان است // طبق فتوای تمامی مراجع تقلید استعمال طلا (زرد و سفید) برای مردان حرام است

ایران اسلامی؛ سال 1390
ساعت ٧:٥٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱/٢٥  

چند مدت پیش مسئولی گفته بود که وضعیت حجاب رو به بهبود است؛

وضع حجاب چیزی نیست که با عدد و رقم و آمار و نمونه گیری در موردش صحبت بشه. وضع حجاب چیزیه که میبینیم، حس میکنیم، اثراتشو میبینیم

وضع حجاب رو باید از خانمهای داخل خودروها دید، وضع حجاب رو باید از اتاق پروهای درباز پرسید، وضع حجاب رو باید از سالنهای سینما و پاساژهای خرید پیگیری کرد، وضع حجاب رو باید از کنار ساحل دریا احوالشو پرسید، وضع حجاب رو باید تو بازارهای کیش و مناطق گردشگری فارس سراغ گرفت، وضع حجاب رو باید از دم در دبیرستانهای دخترانه موقع تعطیل شدن جویا شد، وضع حجاب رو باید از عروسیها و عروس کشیها و آرایشگاه ها سوال کرد، وضع حجاب رو باید از مهد کودکها و پارکهای جدید (منظورم همون دانشگاه های قدیمه!) پیگیری کرد؛ بعضی وقتا آدم فکر میکنه برخی صنوف متولی امور یا به عبارتی صاحب ندارن، لباس هایی توی ویترین مغازه ها هست که واقعا زننده هست؛ بعد آقایون همایش و نمایشگاه برگزار میکنن و پشت سر هم تز میدن که داریم فلان کار میکنیم، منتظر تصویب فلان قانون هستیم، بعضی ها هم قراره از رئیس جمهور سوال کنن یا فلان وزیر رو استیضاح کنن تا مشکل حل بشه. تا کی حرافی؟ خودتان را بیش از این شرمنده امام زمان (عج) نکنید آقایان.


 
نظراتی پیرامون حجاب (1)
ساعت ۱:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱/۱٦  

v      اخلاق جنسی اسلامی هر گونه تحریک غریزه جنسی در جامعه را ممنوع می داند.

v      اسلام جامعه را محیطی برای کارو فعالیت می داند و هرگونه التذاذ جنسی را به کادر خانواده منحصر می کند.

v      در حکومت اسلامی باید به رعایت حدود اسلامی، نگاه نظارتی داشت.

v      غرب زن را تا حد برهنه انگاری تنزل داده است

v      اسلام برای پیشگیری از جرائم اخلاقی و آسیب‌های فردی و خانوادگی و اجتماعی و جهانی راهکارهای کاربردی و عملی و ساده ارائه می‌کند که یکی از بهترین و مهم‌ترین آنها از دیدگاه متخصصان فوق مسلمان چه شیعی و چه سنی حجاب است.

v      بدحجابی خود منجر به کاهش عفت عمومی و این امر به مزاحمت های خیابانی منجر می شود .

v      اساسی ترین و خطرناک ترین آسیب اجتماعی که پس از بدحجابی پدید می آید سست شدن کانون خانواده است .

v      در رسانه های غربی این چنین به مخاطب تلقین می شود که اگر می خواهی متمدن باشی باید حجاب را کنار بگذاری و فرهنگ برهنگی را علم کنی. برهنگی و لاقیدی به شدت پرلذت و پرتمدن نشان داده می شود و حجاب و دین مداری عامل عقب افتادگی و محدودیت و نشانه احمق بودن، تحجر و امل بودن القا می شود.

v      سرمایه ها و دارایی هایی در درون قلعه و قصر حجاب وجود دارد که اگر در معرض هر کسی قرار گیرد او را می تواند به طمع بیندازد تا با آسیب زدن، به این مجموعه آمده و آن را سرقت کند لذا برای آنکه جلو حرص و هوس و طمع های نابجا را بگیرد دیوارهای قلعه را بلند می سازند و حجاب حکم این دیوارها را دارد.

v      این اشتباه است که به خانمها می گویند حجابت را حفظ کن که آقایان به گناه نیفتند زیرا آفرینش خداوند بر محور عدل است و خانمها برای آسایش آقایان به وجود نیامده اند بلکه اولین کسی که از میوه حجاب بهرمند می شود خود زن است و این میوه امنیت عاطفی، روانی و اجتماعی را برایش به همراه دارد.