چرا حجاب ؟

به چشمانت بیاموز که هر کس ارزش دیدن ندارد // معاون سازمان سیا :‌ فعلاً پروژﻩای که بخواهیم فکر کنیم ایران مثل عراق است، منتفی است؛ برویم ببینیم آیا مـﻰتوانیم ایـﻦها را بـﻰغیرت کنیم! // شهید مطهری: کسی که زیبایی اندیشه دارد زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمی گذارد // توجیه گری بدترین آلت شیطان است // طبق فتوای تمامی مراجع تقلید استعمال طلا (زرد و سفید) برای مردان حرام است

این راه تقلید کردنی نیست؛ 90 مورد بارداری در یک دبیرستان آمریکایی
ساعت ۸:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/٢٦  

یکی از عواقب ارتباط آزاد و بی قید و بند در جامعه غربی را می خوانید. دبیرستان فری سر در ایالات ممفیس آمریکا 800 دانش آموز دارد که 90 نفر  از دختران این دبیرستان، تنها در یک سال تحصیلی باردار شده اند. یعنی حدود 22% از دختران این دبیرستان که همگی زیر 18 سال سن دارند طی رابطه ای نامشروع و خارج از چارچوب خانواده باردار شده اند؛ البته این نوع روابط برای آنها عادی است و حساسیت احتمالی تنها در باردار نشدن است. شاید تنها بحرانی که نظر مسئولان این کشور رو جلب کنه بحران کودکان بی سرپرست و فقر ناشی از آن باشد اما بحران جدی تر مرگ اخلاق در جامعه غربی است.  

جامعه ای که در بی اخلاقی دست و پا می زند؛

جامعه ای که فطرت انسانی در آن معنایی ندارد؛

جوانانی که ارزش های اخلاقی برای آنها مضحک به نظر می رسد؛

انسان هایی که روحی برای آنها باقی نمانده مگر خوی حیوانی؛

لجن زار متعفنی که از دور برکه ای زیبا به نظر می آید؛

با خودم زمزمه میکنم که این چیز تقلید کردنی نیست ...

**************

وسوسه دشمنان در زمینه ایجاد تشکیک در اعتقادات جوانان را زمزمه خصمانه به حساب بیاورید، نگذارید جوانها را به چیزهایی که جوانهای دنیا پیش از جوانهای ما به آن سرگرم شده اند و امروز دارند تاوانش را پس می دهند سرگرم کنند. این کمکی به نسل جوان این کشور نیست. عده ای سعی می کنند جوان های ایرانی را با بهانه های گوناگون سوق بدهند به سمت مسائل سرگرم کننده، موسیقی های مضر، سرگرمی های جنسی و از این قبیل، این همان لجن زاریست که جوانهای غربی و جوانهای آمریکایی و اروپایی را در خودش دارد غرق می کند ، این چیز تقلید کردنی نیست؛ در مقابل این باید بایستید.

مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای

**************

گزارش شبکه CNN از باردار شدن 90 دختر دانش آموز در دبیرستانی آمریکایی

فرمت MP4 دانلود (12 مگابایت)

فرمت 3GP دانلود (5.8 مگابایت)

**************

کلیپی در مورد فساد اخلاقی در بی بی سی فارسی و صدای آمریکا

فرمت MP4 دانلود (4.5 مگابایت)


 
در مقابل این باید بایستید
ساعت ۱٠:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/٢۱  

وسوسه دشمنان در زمینه ایجاد تشکیک در اعتقادات جوانان را زمزمه خصمانه به حساب بیاورید، نگذارید جوانها را به چیزهایی که جوانهای دنیا پیش از جوانهای ما به آن سرگرم شده اند و امروز دارند تاوانش را پس می دهند سرگرم کنند. این کمکی به نسل جوان این کشور نیست. عده ای سعی می کنند جوان های ایرانی را با بهانه های گوناگون سوق بدهند به سمت مسائل سرگرم کننده، موسیقی های مضر، سرگرمی های جنسی و از این قبیل، این همان لجن زاریست که جوانهای غربی و جوانهای آمریکایی و اروپایی را در خودش دارد غرق می کند ، این چیز تقلید کردنی نیست؛ در مقابل این باید بایستید.

مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای

**************

حیازدایی و گسترش روابط آزاد میان زن و مرد نتایج مختلفی در پی دارد که اخبار زیر نمونه هایی از تجلی فساد اخلاقی حاصل از فساد و بی بند و باری فکری و رفتاری است. بی حیایی است که باعث می شود فرد از تصاویر نیمه برهنه خودش عکس و فیلم بگیرد و در مقابل دیگران به نمایش بگذارد. حقارت روحی و فکری هست که باعث میشه فرد وقتش رو برای هر موضوع نازل و پستی به هدر بده و برای افکار و ایده های احمقانه دیگران ارزش قائل باشه.     

1.صحت خبر تجاوز صادق صبا مدیر بخش فارسی بی بی سی به پونه قدوسی مجری زن این شبکه در هفته های گذشته در سایت های اینترنتی این وری و اون وری پخش شد و به نظر می رسد صحت این خبر مشهود است و طفره رفتن سیاوش اردلان از پاسخگویی به این سوال گواه این ماجراست. ضمن اینکه این مجری (پونه قدوسی) نیز در صفحه فیس بوک خود هیچگونه واکنشی به این خبر نشان نداده و کاملا سکوت کرده است.به نظر می رسد پس از افشای تجاوز مهدی فلاحتی و جمشید چالنگی دو تن از مجریان شبکه صدای آمریکا به ۲ مجری زن این شبکه به نام های “ا.س” و “ن.م”، اکنون بحران تجاوز جنسی به بی بی سی فارسی رسیده باشد.

2.سیاوش اردلان مجری و خبرنگار برنامه نوبت شما بی بی سی فارسی هم در صفحه ی فیس بوکش علاقه ی خود به بحث و نیاز های غیراخلاقی اش را بروز داده و هر از چند گاهی به قول خودش بحث های "س...ک...سی - اخلاقی"! راه می اندازد.

عکس زیر نمونه ای از نوشته ها و اقدامات غیراخلاقی سیاوش اردلان مجری بی بی سی در صفحه فیس بوکش است:

همینطور مدتی پیش سیاوش اردلان برای دوستان فیس بوکی اش مسابقه برترین ناف برپا کرده بود! که از اعضاء صفحه خواسته بود که با گرفتن عکس از ناف های خود در این مسابقه شرکت کنند علی الخصوص خانم ها!

3. "الف-ل" یکی از خوانندگان ایرانی خارج نشین، در یکی از جدیدترین آثارش، به منظور حیازدایی از زنان و مردان ایرانی، هواداران خود را دعوت نموده تا بعد از شنیدن اثر جدیدش، از خواندن و رقصیدن خود همراه با این آهنگ، فیلم گرفته و فیلم‌ها را برای استفاده در ویدئو کلیپ نهاییِ وی بفرستند.

منابع: باشگاه خبرنگاران - خبرنامه دانشجویان ایران - مشرق

**************

کلیک کنید: کلیه اخبار مربوط به تجاوز مجریان شبکه های

BBC و VOA

 


 
مقایسه کتایون ریاحی با آنجلینا جولی در سفر به کشور اسلامی
ساعت ۱۱:٤٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٧/٤  

در خبر ها متوجه حضور شما در سومالی شدم و نیت خیر شما را در کمک به مردم گرسنه و مظلوم سومالی دیدم . اما این تمام دانسته هایم نبود . لذا برآن شدم تا توصیه ای از باب آشنایی که با مردم خارج از سرزمین مان ایران دارم ، برادرانه خدمتتان عرض کنم .

خواهرم .... اگر به تاریخ مراجعه کنید داستانی به نام " شعب ابیطالب " خواهی دید که مسلمانان از ظلم و ستم به ستوه آمده و بدستور پیامبر در آن اسکان یافتند ، در زیر آفتاب و در سرزمین خشک و بی آب و علف در سرزمین کوهستانی مکه .

حتما داستانش را شنیده اید ..... یادم می آید حضرت روح الله در مورد حصراقتصادی امریکا فرمودند " ما فرزندان شعب ابیطالبیم " ! یعنی نان را بر ما نبرید که پیامبر ما روزه را دستور فرموده ... آب را بر ما مبرید که ما فرزندان کربلاییم و مقتدایمان حسین بن علی است ....

خواهرم .. مردم سومالی مسلمانند .. و قدری که اطلاع دارم از محبین خاص اهل بیت علیهم السلام. تصاویر حضور شما در سومالی را دیدم .... نه برازنده یک مسلمان بود و نه در شأن یک ایرانی ... و نه خاصه یک زن مسلمان و الگو به عنوان هنرمند .... خصوصا که از شبکه Ifilm شما را در سریال یوسف پیامبر هم دیده اند و میشناسند ...خواهرم ...به شما توصیه میکنم عکسهای انجلینا جولی یهودی کابالیست را ببینید . خصوصا سفری که افغانستان داشت .. اگر فرصت ندارید به این عکسها نگاه کنید :
البته میدانم که این تصاویر همه به هدف خاص گرفته شده و گرنه نه انجلینا اهل حجاب است و نه سرویسهای جاسوسی کسی را برای الگوی حجاب به افغانستان معرفی میکنند . اما در نظر عامه مردم کدام حجاب پسندیده تر است و کامل تر ؟؟؟خواهر گرامی ! این زن سومالیایی گرسنه و رنج کشیده را میبینی در پیش تو است ؟این همان زن شعب ابیطالب است که گرما باعث نشد چادر را به روسری و روسری را به شال و پیراهن بدل سازد و زجر بی حجابی را به لبخند عافیت بدل سازد .

خواهرم ... سرکار خانم ریاحی ... سومالی فرصت خوبی است برای من و شما و همه ما ها . زنان سومالی فرزندان خود را به دست خویش به خاک سپردند و کمر شکستند و عمود خیمه حجاب را خم نکردند ...این مادر بر سر فرزند مرده خویش ایستاده و گریه میکند ... اما حجاب دارد .... آن هم از نوع چادر ....

میدانم که حجاب سنت است و آنها نیز زنان سنتی ...اما کاش ما هم بر سر همین سنت ها می ماندیم و متجدد و مدرن و هنر مند نمی شدیم ..

خواهرم .. نمیدانم آن زن سومالیایی که شما با او دست دادید چه فکری کرد در مورد ایران ام القری جهان اسلام و کشور شیعه و ..... نمیدانم به لب آورد که این جا سومالیست و ما مسلمان و شما که از ایران امدی چرا برای ما نان آوردی مانند امریکا و اروپا .... ؟خواهرم .. آیا مردم سومالی از شما غذا طلب کردند ؟ شما که انجا بودید برای ما بگویید که آنها محتاج نان بودند یا نام و یا همه الحمدالله می گفتند و صبر پیشه کرده بودند ؟؟؟

خواهرم فرزندان این مملکت به تاراج غرب رفته از من و شما ی ایرانی نان نمی خواهند .... آب را نستله به آنها خواهد رساند و کنسرو های مختلف غربی برایشان خواهد رسید هرچند که هر ۱۰۰ نفر یک عدد . اما از من و شما نه آب طلب خواهند کرد و نه نان ..... آنچه در نگاهشان موج میزند اسلام است ... و تنها جرمشان مسلمانی ...تصورم این بود که سفیر مملکتی هستید که رهبرش حمایت از سومالی را فرمود و سیل شد کمکهای مردمش ..... تصورم این بود که از ایران به سومالی رفته اید .... تصورم این بود که حرفی به جز توریستهای صلیب سرخ دارید و چیزی بیشتر از بسته ای نان با آرم آبی یا سرخ ...

من از شما عذر میخاهم زن محجبه سومالیایی که در گرمای ۵۰ درجه چارد به سر داری .... از تهران از راهی دووور از شما عذر میخواهم ...دختران محجبه سومالی که با سن کم در آن گرما محجبه ماندید و حجاب را به نان نفروختید .. من از شما عذر میخواهم .... بدانید که من از این فاصله دور صدای شکستن اسباب بازی های باربی برهنه ی هدیه شده ی غرب را شنیدم و بر خود لرزیدم که ما هم برای شما اب نستله و باربی فرستادیم ....

منبع : جهان نیوز