چرا حجاب ؟

به چشمانت بیاموز که هر کس ارزش دیدن ندارد // معاون سازمان سیا :‌ فعلاً پروژﻩای که بخواهیم فکر کنیم ایران مثل عراق است، منتفی است؛ برویم ببینیم آیا مـﻰتوانیم ایـﻦها را بـﻰغیرت کنیم! // شهید مطهری: کسی که زیبایی اندیشه دارد زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمی گذارد // توجیه گری بدترین آلت شیطان است // طبق فتوای تمامی مراجع تقلید استعمال طلا (زرد و سفید) برای مردان حرام است

زیانهای چشم چرانی (2)
ساعت ٩:٥۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٢/٢٧  

انحراف و هلاکت:
خداوند متعال در حدیثی قدسی درباره چشم چرانی می‌فرمایند: نگاه اول (تصادفی) مال توست ولی نگاه دوم به ضرر و زیان توست و نگاه سوم باعث انحراف و هلاکت تو است .

غرق شدن در فتنه
امام صادق علیه السلام می‌فرمایند: نگاه بعد از نگاه، شهوت و میل جنسی را در دل می‌رویاند و همین برای غرق شدن صاحبش در فتنه کافی است .
در این روایت امام، فساد جنسی را به علت نگاه‌های مکرر همراه با شهوت و چشم چرانی معرفی می‌فرمایند.

در این باره امیرمؤمنان علیه السلام نیز می‌فرمایند: نگاه حرام راهنمای فتنه‌هاست.

فساد جنسی
امام رضا علیه السلام می‌فرماید: نگاه کردن به موهای زنان شوهردار و غیر آنها (از دختران و زنان بدون شوهر) حرام شده است؛ به دلیل این که این‌ گونه نگاه‌ها،‌ باعث تحریک جنسی مردان می‌گردد، و تهییج و تحریک، باعث فساد جنسی و انجام کارهای حرام و ناشایست می‌شود .

رویش فسق و دوری از مسیر هدایت
نقل شده است که حضرت عیسی علیه السلام به حواریین فرمودند: «از نگاه کردن به دختران اجتناب کنید، زیرا این نگاه، بذر شهوت و تمایلات جنسی است و باعث رویش فسق (در وجود انسان) می‌شود» .
در لسان العرب «فسق» به گناه و ترک دستورات خدا و انحراف از مسیر حق معنا گردیده است. چه بسا انسان با چشم چرانی ونگاه به زنان و دختران آنچنان اسیر و پایبند شهوت شود که از دین خدا و مسیر هدایت خارج گردد و تمام فکر و ذکرش ارضای غریزه‌ جنسی شود.


 
کلیپ های حجاب و عفاف - 2
ساعت ۱:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٢/۱٩  

لطفاجهت دسترسی ودانلود کلیپ های صوتی وتصویری در مورد حجاب به ادامه مطلب مراجعه فرمایید. در صورت داشتن هرگونه انتقاد یا پیشنهادی در قسمت نظرات منتظر انعکاس نظرات شما دوستان هستم

یا علی مدد

آخرین بروز رسانی (92.7.6)

 آخرین مطالب اضافه شده :

همه ی دلایل برای آنکه حجاب نداشته باشید را در کلیپ زیر ببینید!

دختر خانوم ها حتما ببینند..

دانلود با فرمت mp4 - (م16 MB)

دانلود با فرمت 3gp - (م4 MB)

*************

 

کلیپی فوق العاده از دکتر رائفی در مورد سوءاستفاده از دختران

(به همه ی خانم ها و حتی آقایان پیشنهاد میکنم این کلیپ رو حداقل یکبار با دقت ببینند)

دانلود با فرمت MP4     (م16مگا بیت)

دانلود با فرمت 3GP       (م6مگابیت)

 **************

کلیپی جذاب در مورد  نظر آیت الله خامنه ای در مورد طرز برخورد با خانم های بد حجاب

(اختصاصی از وبلاگ چرا حجاب؟)

( اظهار نظری نو و جالب از مقام معظم رهبری در دیدار با روحانیون خراسان شمالی - مهر 91) 

دانلود با فرمت MP4     (م6مگا بیت)

دانلود با فرمت 3GP         (م2مگابیت)

**************

صفحه اول کلیپ های حجاب و عفاف را در لینک زیر مشاهده فرمایید

کلیک کنید

 


 
زیانهای چشم چرانی (1)
ساعت ۱٢:٤٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٢/٧  

حسرت و اندوه طولانی
امام صادق علیه السلام می‌فرمایند: «نگاه [شهوت آلود]، تیری مسموم از تیرهای شیطان است و چه بسا نگاه شهوت آلودی که حسرتی طولانی بر جای می‌گذارد» .
امیرمؤمنان علیه السلام نیز در این‌باره می‌فرمایند: «هر فردی که چشم خود را آزاد بگذارد و به هر چیزی نگاه کند، حزن و اندوهش زیاد می‌شود» . و نیز می‌فرمایند: «بسا نهال هوسی که از نیم نگاهی کاشته می‌شود» .
کلام زیبای این دو معصوم را از دو بعد می‌توان مورد بررسی قرار داد، اول: اینکه چه بسا افراد چشم چران با دیدن زنان و دختران زیبا همیشه در حسرت و آرزوی کامجویی از آنان باشند و هیچگاه این امر بر آنان میسر و مقدور نگردد و لذا حسرت و اندوه همیشگی برای آنها به وجود آید.
دوم: اینکه ممکن است آدمهای چشم چران در مقام مقایسه زنان خود با زنان و دختران کوچه و بازار برآیند و همیشه در این قیاس همسران خود را ناقص و زشت ببینند و از انتخاب همسر خود برای زندگی پشیمان و محزون گردند غافل از اینکه اگر با آنها هم ازدواج کند باز هم زنانی زیباتر از آنان یافت خواهد شد.