چرا حجاب ؟

به چشمانت بیاموز که هر کس ارزش دیدن ندارد // معاون سازمان سیا :‌ فعلاً پروژﻩای که بخواهیم فکر کنیم ایران مثل عراق است، منتفی است؛ برویم ببینیم آیا مـﻰتوانیم ایـﻦها را بـﻰغیرت کنیم! // شهید مطهری: کسی که زیبایی اندیشه دارد زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمی گذارد // توجیه گری بدترین آلت شیطان است // طبق فتوای تمامی مراجع تقلید استعمال طلا (زرد و سفید) برای مردان حرام است

گلخانه عفاف
ساعت ٧:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱٩  

... فزت و رب الکعبه ...

خدایا تو را سپاس می گویم از این که در این ماه مبارک و در این شبهای عزیز مزرعه دل را به عفت محصور داشتی و پای شیاطین را بدین طریق از آن قطع نمودی.

تو را سپاس می گویم و چرا چنین نگویم وقتی که تو به واسطه سلاح عفت، نهال ایمان را از شر هرگونه آفات زمانه به دور داشتی.

تو را سپاس می گویم و اگر نگویم چه بگویم؟ وقتی که تو در برابر سیل طوفان شهوت گل ایمان به خود را به گلخانه عفاف می بری و آن را در امان می داری.

خدایا تمامی سپاسم از این است که در این ماه گرانقدر به من عفت دادی و سپس بواسطه آن همه چیز به من رساندی. پس یاری ام کن تا در این گرداب دهشتزای شهوت، عفت خویش را مغروق نبینم که اگر چنین باشد دین خود را نیز در این حال می بینم.

پروردگارا باز هم از تو طلبی دارم؛ تو را به فرق شکافته ی علی (ع) قسم می دهم که مرا در این راه پر مشقت تنها مگذاری و به من قدرت دهی تا پس از این ماه نیز بر هوی و هوس های خود فائق آیم و حقیقتا برای رضای تو زندگی کنم؛ بدون هیچ عذر و بهانه ای.

خدای عزیزم خیلی دوستت دارم ...

یا علی - التماس دعا