چرا حجاب ؟

به چشمانت بیاموز که هر کس ارزش دیدن ندارد // معاون سازمان سیا :‌ فعلاً پروژﻩای که بخواهیم فکر کنیم ایران مثل عراق است، منتفی است؛ برویم ببینیم آیا مـﻰتوانیم ایـﻦها را بـﻰغیرت کنیم! // شهید مطهری: کسی که زیبایی اندیشه دارد زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمی گذارد // توجیه گری بدترین آلت شیطان است // طبق فتوای تمامی مراجع تقلید استعمال طلا (زرد و سفید) برای مردان حرام است

پرنده ای در قفس!
ساعت ۱:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٦/٢۳  

چشمات شده پر از هرزگی؛ پر از گناه؛ پر از نافرمانی خدا در حالیکه همین خدایی که ازش هزار جور توقع داریم فرموده: «قل للمومنین یغضوا من ابصارهم » "به مومنین بگو چشم های خویش را بپوشانند"

اگه میخوای خودت رو از گناه حفظ کنی باید مراقب چشمت باشی؛ سخته اما شدنیه؛ وقتی برات تبدیل به عادت بشه دیگه تا چشمت به گناه بیفته ناخودآگاه جهت دیدت عوض میشه؛ حضرت امام صادق ـ علیه السلام ـ فرمود:  چشم چرانی، تخم شهوت را در دل می کارد و چنین کاری برای نگاه کننده کافی است که منشأ فتنه گردد.

وقتی مدام چشمت به صحنه های گناه و نامحرم باز باشه، تمام این صحنه های دیده شده توسط چشمت در روح و روانت تبدیل به بمب شهوتی میشه که شاید نتونی اونو کنترل کنی و تو رو از پا در بیاره! "پیامبر (صلی الله علیه و آله) فرمود : نگاه به نامحرم تیر زهرآلودی از تیرهای شیطان است." روح و روان تو محبوس شهوت خواهند شد. تو در جامعه فقط جنس مخالف میبینی! شاید پرنده ای باشی در قفس هوا و هوس!

-------------------------

ظاهرت شده پر از نگاه های هوس آلود؛ نگاه هایی که فقط و فقط بدنبال تصاحب تو هستند؛ نه ، نه ! اشتباه نشه؛ تصاحب جسم تو نه روح تو؛ جلب توجه تو و نه جلب عشق تو! اونا نیازی به عشق تو ندارن آخه عشق تو پاکه و اونا پاکی تو رو دوست ندارن؛ پاکی تو ، حیاء تو ، نجابت تو ، وقار تو، همگی مزاحم هستن. آخه چیزی که اون از تو میخواد رها شدن از فطرت پاکته؛ بریدن از اعتقادات و قول هایی که به خدا دادی هست. میخواد خدا رو فراموش کنی و به اون فکر کنی! میخواد خودت رو از یاد ببری و بیاد اون باشی!

-------------------------

تا حالا به این فکر کردی که یک ساعت که تو خیابون میگردی چند صد و یا چند هزار جفت چشم به تو خیره شدن؟ به نظر خودت ظاهرت روی فکر و روح و روان چند تا از مردایی که تو رو دیدن تاثیر گذاشته؟ چند تا پسر جوان ممکنه با دیدن تو به گناه بیفتن؟ چند تا مرد متأهل ممکنه با دیدن تو زن خودشون رو از یاد ببرن؟ نگو اینطور نیست که نمیتونی واقعیات جامعه رو انکار کنی. به چه قیمتی باید زیبا و زیباتر به نظر برسی؟ خانواده های ایرانی، زنان، مردان و همه ی افراد جامعه باید چه بهایی برای زیبایی تو بپردازند؟ تو با نگاه دیگران مدام به یاد زیبایی خودت میفتی اما امام زمان (عج) هست که به حال معصومیت از دست رفته تو افسوس می خوره؛ پرنده ای در قفس!