چرا حجاب ؟

به چشمانت بیاموز که هر کس ارزش دیدن ندارد // معاون سازمان سیا :‌ فعلاً پروژﻩای که بخواهیم فکر کنیم ایران مثل عراق است، منتفی است؛ برویم ببینیم آیا مـﻰتوانیم ایـﻦها را بـﻰغیرت کنیم! // شهید مطهری: کسی که زیبایی اندیشه دارد زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمی گذارد // توجیه گری بدترین آلت شیطان است // طبق فتوای تمامی مراجع تقلید استعمال طلا (زرد و سفید) برای مردان حرام است

هدیه نوروزی آقای رئیس جمهور
ساعت ۸:۳٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/۱٢/٢٩  

هفته پیش آقای دکتر احمدی نژاد مصاحبه ای با خبرنگاری اسپانیایی داشته که حین انجام مصاحبه شال خانم خبرنگار میاد پایین ، اما متاسفانه واکنشی از سوی رئیس جمهور اصول گرا و متعهد نسبت به این قضیه نشان داده نمیشه و در ادامه مصاحبه خبرنگار اسپانیایی حجاب نداشته است؛ آن هم در ایران اسلامی که حفظ حجاب از لحاظ قانونی اجباری می باشد. تمامی مسئولان نظام باید به یاد داشته باشند که تنها تا زمانی مورد حمایت قشر مذهبی جامعه هستند که پایبند به اصول اسلامی و قوانین جاری کشور باشند و در خط رهبری حرکت کنند.

مصاحبه آقای احمدی نژاد با خبرنگار بی حجاب اسپانیایی

بخشی از نامه حجت الاسلام حسین انصاریان خطاب به آقای رئیس جمهور :

"تاسف خود را از مصاحبه اخیر با خبرنگار بی حجاب اسپانیایی که در ایران اسلامی و در مرکز دولت اسلامی انجام شده است ابراز نموده و از بی توجهی به اوامر الهی و نقص قوانین اسلامی که در این مصاحبه انجام شد گلایه شدید داشته و انتظار می رود پایداری بر ارزش های دین، به پای مصالح سیاسی و خوش آیند جهانیان تضییع نگردد."