چرا حجاب ؟

به چشمانت بیاموز که هر کس ارزش دیدن ندارد // معاون سازمان سیا :‌ فعلاً پروژﻩای که بخواهیم فکر کنیم ایران مثل عراق است، منتفی است؛ برویم ببینیم آیا مـﻰتوانیم ایـﻦها را بـﻰغیرت کنیم! // شهید مطهری: کسی که زیبایی اندیشه دارد زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمی گذارد // توجیه گری بدترین آلت شیطان است // طبق فتوای تمامی مراجع تقلید استعمال طلا (زرد و سفید) برای مردان حرام است

نظراتی پیرامون حجاب (1)
ساعت ۱:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/۱/۱٦  

v      اخلاق جنسی اسلامی هر گونه تحریک غریزه جنسی در جامعه را ممنوع می داند.

v      اسلام جامعه را محیطی برای کارو فعالیت می داند و هرگونه التذاذ جنسی را به کادر خانواده منحصر می کند.

v      در حکومت اسلامی باید به رعایت حدود اسلامی، نگاه نظارتی داشت.

v      غرب زن را تا حد برهنه انگاری تنزل داده است

v      اسلام برای پیشگیری از جرائم اخلاقی و آسیب‌های فردی و خانوادگی و اجتماعی و جهانی راهکارهای کاربردی و عملی و ساده ارائه می‌کند که یکی از بهترین و مهم‌ترین آنها از دیدگاه متخصصان فوق مسلمان چه شیعی و چه سنی حجاب است.

v      بدحجابی خود منجر به کاهش عفت عمومی و این امر به مزاحمت های خیابانی منجر می شود .

v      اساسی ترین و خطرناک ترین آسیب اجتماعی که پس از بدحجابی پدید می آید سست شدن کانون خانواده است .

v      در رسانه های غربی این چنین به مخاطب تلقین می شود که اگر می خواهی متمدن باشی باید حجاب را کنار بگذاری و فرهنگ برهنگی را علم کنی. برهنگی و لاقیدی به شدت پرلذت و پرتمدن نشان داده می شود و حجاب و دین مداری عامل عقب افتادگی و محدودیت و نشانه احمق بودن، تحجر و امل بودن القا می شود.

v      سرمایه ها و دارایی هایی در درون قلعه و قصر حجاب وجود دارد که اگر در معرض هر کسی قرار گیرد او را می تواند به طمع بیندازد تا با آسیب زدن، به این مجموعه آمده و آن را سرقت کند لذا برای آنکه جلو حرص و هوس و طمع های نابجا را بگیرد دیوارهای قلعه را بلند می سازند و حجاب حکم این دیوارها را دارد.

v      این اشتباه است که به خانمها می گویند حجابت را حفظ کن که آقایان به گناه نیفتند زیرا آفرینش خداوند بر محور عدل است و خانمها برای آسایش آقایان به وجود نیامده اند بلکه اولین کسی که از میوه حجاب بهرمند می شود خود زن است و این میوه امنیت عاطفی، روانی و اجتماعی را برایش به همراه دارد.