چرا حجاب ؟

به چشمانت بیاموز که هر کس ارزش دیدن ندارد // معاون سازمان سیا :‌ فعلاً پروژﻩای که بخواهیم فکر کنیم ایران مثل عراق است، منتفی است؛ برویم ببینیم آیا مـﻰتوانیم ایـﻦها را بـﻰغیرت کنیم! // شهید مطهری: کسی که زیبایی اندیشه دارد زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمی گذارد // توجیه گری بدترین آلت شیطان است // طبق فتوای تمامی مراجع تقلید استعمال طلا (زرد و سفید) برای مردان حرام است

اخراج به خاطر حجاب
ساعت ۱٢:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٥/۱۳  

گلایه یک خانم در سایت دکتر کاظم جلالی نماینده مجلس

*پرسش:

آقای دکتر می خواهم یک مطلبی را به عرضتان برسانم که بد نیست به عنوان نماینده رسمی مملکت بدونین در بین مردم چی میگذره.

گفته بودم که مدرک کارشناسی حسابداری دارم. دیروز توی یکی از نمایندگی های یک شرکت بزرگ در شاهرود که نیاز به حسابدار داشتن، به عنوان حسابدار پذیرفته شدم ولی امروز به علت رعایت حجاب اسلامی از کار بیرون شدم.

این حق من نیست. این انصاف نیست. این اصلا درست نیست. چرا باید وضعیت توی کشوری که داعیه ی اسلام مداری داره وضعیت این جوری باشه. چرا نباید برای دخترانی که در ایران حجاب رعایت می کنند، جایی نباشد. چه فرقی بین کشور ما ترکیه و فرانسه است. فقط خواستم بگم که بدونین در ایران چی میگذره و همین!!  با تشکر

*پاسخ:

بسیار جای تاسف است که دختر خانم محجبه چادری را به خاطر  حفظ حجاب اخراج نمایند. چنانچه جنابعالی اسم شرکت را خصوصی برای بنده ایمیل نمائید حتماً‌برخورد خواهد شد. البته شاید بگوئید که کجائید که متاسفانه در بسیاری از شرکت ها این عرف شده است. من هم بی اطلاع نیستم. دردمندانه می بینم و می دانم اما چون کسی برخورد نمی کند متاسفانه این به یک عرف تبدیل شده است. اگر از همین موارد جزئی نمی گذشتیم به وضعیت امروز نمی رسیدیم.

*********

 

 بی حجابی اجبار چادر  گشت ارشاد

 اخراج به خاطر حجاب

 ظاهرا تو این مملکت فقط بچه حزب اللهی ها آزادی ندارند؛ بقیه که هر کاری بخوان انجام میدن ... از مفسدین اقتصادی بگیرید تا مفسدین اخلاقی که اکثرا پدر و فرزند هستند. بدبختی اینجاست که هر غلطی میخوان می کنند بعدش هم میگن آزادی نداریم. اشکال نداره؛ آزادید که بگید آزادی نداریم. ایشاالله شیرین عبادی بیاد شما رو آزاد کنه، چشم امیدتون به کمیسیون حقوق بشر باشه!