چرا حجاب ؟

به چشمانت بیاموز که هر کس ارزش دیدن ندارد // معاون سازمان سیا :‌ فعلاً پروژﻩای که بخواهیم فکر کنیم ایران مثل عراق است، منتفی است؛ برویم ببینیم آیا مـﻰتوانیم ایـﻦها را بـﻰغیرت کنیم! // شهید مطهری: کسی که زیبایی اندیشه دارد زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمی گذارد // توجیه گری بدترین آلت شیطان است // طبق فتوای تمامی مراجع تقلید استعمال طلا (زرد و سفید) برای مردان حرام است

در مقابل این باید بایستید
ساعت ۱٠:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/٢۱  

وسوسه دشمنان در زمینه ایجاد تشکیک در اعتقادات جوانان را زمزمه خصمانه به حساب بیاورید، نگذارید جوانها را به چیزهایی که جوانهای دنیا پیش از جوانهای ما به آن سرگرم شده اند و امروز دارند تاوانش را پس می دهند سرگرم کنند. این کمکی به نسل جوان این کشور نیست. عده ای سعی می کنند جوان های ایرانی را با بهانه های گوناگون سوق بدهند به سمت مسائل سرگرم کننده، موسیقی های مضر، سرگرمی های جنسی و از این قبیل، این همان لجن زاریست که جوانهای غربی و جوانهای آمریکایی و اروپایی را در خودش دارد غرق می کند ، این چیز تقلید کردنی نیست؛ در مقابل این باید بایستید.

مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای

**************

حیازدایی و گسترش روابط آزاد میان زن و مرد نتایج مختلفی در پی دارد که اخبار زیر نمونه هایی از تجلی فساد اخلاقی حاصل از فساد و بی بند و باری فکری و رفتاری است. بی حیایی است که باعث می شود فرد از تصاویر نیمه برهنه خودش عکس و فیلم بگیرد و در مقابل دیگران به نمایش بگذارد. حقارت روحی و فکری هست که باعث میشه فرد وقتش رو برای هر موضوع نازل و پستی به هدر بده و برای افکار و ایده های احمقانه دیگران ارزش قائل باشه.     

1.صحت خبر تجاوز صادق صبا مدیر بخش فارسی بی بی سی به پونه قدوسی مجری زن این شبکه در هفته های گذشته در سایت های اینترنتی این وری و اون وری پخش شد و به نظر می رسد صحت این خبر مشهود است و طفره رفتن سیاوش اردلان از پاسخگویی به این سوال گواه این ماجراست. ضمن اینکه این مجری (پونه قدوسی) نیز در صفحه فیس بوک خود هیچگونه واکنشی به این خبر نشان نداده و کاملا سکوت کرده است.به نظر می رسد پس از افشای تجاوز مهدی فلاحتی و جمشید چالنگی دو تن از مجریان شبکه صدای آمریکا به ۲ مجری زن این شبکه به نام های “ا.س” و “ن.م”، اکنون بحران تجاوز جنسی به بی بی سی فارسی رسیده باشد.

2.سیاوش اردلان مجری و خبرنگار برنامه نوبت شما بی بی سی فارسی هم در صفحه ی فیس بوکش علاقه ی خود به بحث و نیاز های غیراخلاقی اش را بروز داده و هر از چند گاهی به قول خودش بحث های "س...ک...سی - اخلاقی"! راه می اندازد.

عکس زیر نمونه ای از نوشته ها و اقدامات غیراخلاقی سیاوش اردلان مجری بی بی سی در صفحه فیس بوکش است:

همینطور مدتی پیش سیاوش اردلان برای دوستان فیس بوکی اش مسابقه برترین ناف برپا کرده بود! که از اعضاء صفحه خواسته بود که با گرفتن عکس از ناف های خود در این مسابقه شرکت کنند علی الخصوص خانم ها!

3. "الف-ل" یکی از خوانندگان ایرانی خارج نشین، در یکی از جدیدترین آثارش، به منظور حیازدایی از زنان و مردان ایرانی، هواداران خود را دعوت نموده تا بعد از شنیدن اثر جدیدش، از خواندن و رقصیدن خود همراه با این آهنگ، فیلم گرفته و فیلم‌ها را برای استفاده در ویدئو کلیپ نهاییِ وی بفرستند.

منابع: باشگاه خبرنگاران - خبرنامه دانشجویان ایران - مشرق

**************

کلیک کنید: کلیه اخبار مربوط به تجاوز مجریان شبکه های

BBC و VOA