چرا حجاب ؟

به چشمانت بیاموز که هر کس ارزش دیدن ندارد // معاون سازمان سیا :‌ فعلاً پروژﻩای که بخواهیم فکر کنیم ایران مثل عراق است، منتفی است؛ برویم ببینیم آیا مـﻰتوانیم ایـﻦها را بـﻰغیرت کنیم! // شهید مطهری: کسی که زیبایی اندیشه دارد زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمی گذارد // توجیه گری بدترین آلت شیطان است // طبق فتوای تمامی مراجع تقلید استعمال طلا (زرد و سفید) برای مردان حرام است

این راه تقلید کردنی نیست؛ 90 مورد بارداری در یک دبیرستان آمریکایی
ساعت ۸:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/٢٦  

یکی از عواقب ارتباط آزاد و بی قید و بند در جامعه غربی را می خوانید. دبیرستان فری سر در ایالات ممفیس آمریکا 800 دانش آموز دارد که 90 نفر  از دختران این دبیرستان، تنها در یک سال تحصیلی باردار شده اند. یعنی حدود 22% از دختران این دبیرستان که همگی زیر 18 سال سن دارند طی رابطه ای نامشروع و خارج از چارچوب خانواده باردار شده اند؛ البته این نوع روابط برای آنها عادی است و حساسیت احتمالی تنها در باردار نشدن است. شاید تنها بحرانی که نظر مسئولان این کشور رو جلب کنه بحران کودکان بی سرپرست و فقر ناشی از آن باشد اما بحران جدی تر مرگ اخلاق در جامعه غربی است.  

جامعه ای که در بی اخلاقی دست و پا می زند؛

جامعه ای که فطرت انسانی در آن معنایی ندارد؛

جوانانی که ارزش های اخلاقی برای آنها مضحک به نظر می رسد؛

انسان هایی که روحی برای آنها باقی نمانده مگر خوی حیوانی؛

لجن زار متعفنی که از دور برکه ای زیبا به نظر می آید؛

با خودم زمزمه میکنم که این چیز تقلید کردنی نیست ...

**************

وسوسه دشمنان در زمینه ایجاد تشکیک در اعتقادات جوانان را زمزمه خصمانه به حساب بیاورید، نگذارید جوانها را به چیزهایی که جوانهای دنیا پیش از جوانهای ما به آن سرگرم شده اند و امروز دارند تاوانش را پس می دهند سرگرم کنند. این کمکی به نسل جوان این کشور نیست. عده ای سعی می کنند جوان های ایرانی را با بهانه های گوناگون سوق بدهند به سمت مسائل سرگرم کننده، موسیقی های مضر، سرگرمی های جنسی و از این قبیل، این همان لجن زاریست که جوانهای غربی و جوانهای آمریکایی و اروپایی را در خودش دارد غرق می کند ، این چیز تقلید کردنی نیست؛ در مقابل این باید بایستید.

مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای

**************

گزارش شبکه CNN از باردار شدن 90 دختر دانش آموز در دبیرستانی آمریکایی

فرمت MP4 دانلود (12 مگابایت)

فرمت 3GP دانلود (5.8 مگابایت)

**************

کلیپی در مورد فساد اخلاقی در بی بی سی فارسی و صدای آمریکا

فرمت MP4 دانلود (4.5 مگابایت)