اهدای چشم برای نجات یک دختر

حجت‌الاسلام فرزاد فروزش امام جماعت دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت ساعت 22 شب سه‌شنبه در خیابان شریعتی، پائین‌تر از خیابان ملک به همراه 2 نفر همراه داخل خودروی خود در حال عبور بودیم که ناگهان صدای فریادهای دختر جوان را شنیدیم.

وی افزود: بلافاصله پس از شنیدن این فریادها به سمت صدا حرکت کرده و مشاهده کردیم که 2 نفر از اراذل و اوباش سوار بر یک موتور برای ربایش یک دختر جوان اقدام کرده‌اند. این اراذل و اوباش قصد داشتند به زور، دختر جوان را سوار بر موتور کرده و با خود ببرند اما این دختر با فریادهای خود درخواست کمک کرده و از سوار شدن خودداری می‌کرد و 2 پسر جوان نیز وی را ضرب و شتم کرده و مورد هتاکی قرار می‌دادند.

با مشاهده این صحنه برای نجات دادن دختر به سمت اراذل و اوباش مهاجم یورش بردیم، اما با مقاومت این مهاجمان روبرو شده و درگیر شدیم. در هنگام درگیری، یکی از آنها که شیشه نوشابه‌ای در دست داشت، این شیشه را با زدن به بدنه موتور شکست و سپس با آن چندین ضربه به چشم راست من وارد کرد که نتیجه‌اش را مشاهده می‌کنید.

ضربات وارد شده بر چشم راست حجت‌الاسلام فروزش بسیار شدید بوده و به گفته یکی از پزشکان حاضر در اورژانس بیمارستان فارابی احتمال تخلیه شدن چشم راست این روحانی از خودگذشته و ایثارگر بسیار زیاد است.

حجت‌الاسلام فروزش گفت: الحمدلله هرچند به قیمت مجروح شدن شدید یک چشم، موفق شدیم این دختر را از چنگال اراذل و اوباش و دزدان ناموس مردم نجات دهیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام فروزش دقایقی پس از گفت‌وگوی خود با فارس به علت خونریزی شدید چشم راست خود بیهوش شد.

حجت الاسلام فروزش

این روحانی عزیز چشم خود را از دست داد اما جان و آبروی یک دختر را به قیمت یک چشم خرید. این است نتیجه امر به معروف و نهی از منکر؛ باز هم مهر تاییدی بر اینکه حجاب امنیت می آورد.

لینک خبر اصلی در خبرگزاری فارس :

 http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9003170003

**************

چشم فروزش اگر بسته شود شاید چشمان دیگری باز شود، از خواب غفلت یا خلسه بی تفاوتی و بی غیرتی...

گزارشی از حادثه پیش آمده برای حجت الاسلام فروزش: دانلود

/ 37 نظر / 85 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهرا

اقای فروزش من به جامعه ی خودم افتخار می کنم که حداقل در جامعه ی من که اینقدر گناه و بدی وجود دارد حداقل انسان پاکی همچون شما هم وجود داردمن وقتی گزارش سایت شمارا خواندم وبه خود گفتم مردی همچون شما در جامعه زندگی می کندپس من هم می توانم

ناشناس

ای ول! منم موافقم این امر به معروف و نهی از منکر است.به این میگن از خود گذشتن نه اینکه با نگاه هرزه دیگران را به راه راست هدایت کنن.حجاب خوبه به شرط اینکه با انتخاب خودمون باشه نه اجبار.اجبار سرسختی میاره ...

محمدجواد میرزابیگی

مگه میشه نظری داد ؟ ما کی هستیم نظر بدیم- چشم راستشو به امام زمانش فروخت-خوش به سعادتش- یا حق.

الهام

همه فقط حرف می زنن، عده ی خیلی کمی اهل عملند. چشم امام زمان روشن شود به این حاجی که اهل حرف و عملند. اللهم عجل لولیک الفرج

الهام

اکثر مردم اهل حرفند. چشم امام زمان به چشم این حاجی روشن که هم اهل حرفند هم اهل عمل. اللهم عجل لولیک الفرج

گمنام

تاسف اورهست درکشوراسلامی همچین اتفاقی بیفتد

حسین(عکس های حجاب)

سلام علیرضا منم حسینم ...چند روزیه که تو وبلاگم چند عکس خوب حجاب گذاشتم ولی هنوز کسی نیومده...برو نگاه کن...اگه خوشت اومد لینک کن...منم در بخش حامیان شما رو لینک کردم

محمد

سلام این هم جوابی به تمام کسانی که میگن آخوندا فقط حرف میزنن. حاج آقا اجرت با خدا که فقط خدا ارزششو میدونه.

کسی ک قصد تجاوز و آزار‌ داره با حجاب کامل هم ک باشی چیزی عوض نمیشه..‌ این اصلا ربطی ب موضوع نداره. شماهایی ک میگید حجاب.. اول باید حجاب چشم و دل مردای مسلمان رو درست کنید.. مشکل از حجاب زنان نیست. مشکل چشم و دل مردان است.

هستی

نمیدونم چی بگم ولی خیلی اقایی کردن حاج اقا