نظراتی پیرامون حجاب (1)

v      اخلاق جنسی اسلامی هر گونه تحریک غریزه جنسی در جامعه را ممنوع می داند.

v      اسلام جامعه را محیطی برای کارو فعالیت می داند و هرگونه التذاذ جنسی را به کادر خانواده منحصر می کند.

v      در حکومت اسلامی باید به رعایت حدود اسلامی، نگاه نظارتی داشت.

v      غرب زن را تا حد برهنه انگاری تنزل داده است

v      اسلام برای پیشگیری از جرائم اخلاقی و آسیب‌های فردی و خانوادگی و اجتماعی و جهانی راهکارهای کاربردی و عملی و ساده ارائه می‌کند که یکی از بهترین و مهم‌ترین آنها از دیدگاه متخصصان فوق مسلمان چه شیعی و چه سنی حجاب است.

v      بدحجابی خود منجر به کاهش عفت عمومی و این امر به مزاحمت های خیابانی منجر می شود .

v      اساسی ترین و خطرناک ترین آسیب اجتماعی که پس از بدحجابی پدید می آید سست شدن کانون خانواده است .

v      در رسانه های غربی این چنین به مخاطب تلقین می شود که اگر می خواهی متمدن باشی باید حجاب را کنار بگذاری و فرهنگ برهنگی را علم کنی. برهنگی و لاقیدی به شدت پرلذت و پرتمدن نشان داده می شود و حجاب و دین مداری عامل عقب افتادگی و محدودیت و نشانه احمق بودن، تحجر و امل بودن القا می شود.

v      سرمایه ها و دارایی هایی در درون قلعه و قصر حجاب وجود دارد که اگر در معرض هر کسی قرار گیرد او را می تواند به طمع بیندازد تا با آسیب زدن، به این مجموعه آمده و آن را سرقت کند لذا برای آنکه جلو حرص و هوس و طمع های نابجا را بگیرد دیوارهای قلعه را بلند می سازند و حجاب حکم این دیوارها را دارد.

v      این اشتباه است که به خانمها می گویند حجابت را حفظ کن که آقایان به گناه نیفتند زیرا آفرینش خداوند بر محور عدل است و خانمها برای آسایش آقایان به وجود نیامده اند بلکه اولین کسی که از میوه حجاب بهرمند می شود خود زن است و این میوه امنیت عاطفی، روانی و اجتماعی را برایش به همراه دارد.

/ 16 نظر / 64 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لیلا

سلام شما میگید در کشور های غربی قانون برهنگی حکم فرماست! نه اون هادر جایی زندگی می کنند که همه در اوئنجا متمدن هستند و چشم به ناموس مردم نمیدوزند و هر کس می تونه برای چیز هایی که می خواد خودش تصمیم بگیره و کسی تو کارش دخااااااااالت نمی کنه و هر کسی به حال خودشه و ماهم نباید تو کار آن ها دخالت کنیم ولی با پاراگراف آخر نوشتتون کاملا موافقم و ازتون تشکر میکنم و امیدوارم ناراحت نشده باشید با تشکر از تمامی زحماتتون.[لبخند]

بهنام

این جامعه به قول لیلا جان متمدن هم انسان های خوب وجود داره هم بد راه دور نریم در همین جامعه اسلامی هم خوب است هم بد اما متاسفانه شما فقط از زاویه ی دید بد به این قضیه نگاه می کنید امید وارم ناراحت نشده باشید.

ازت متنفرم

گمنام

خدا قوت[چشمک] عالی بود,با حرفتون کاملا موافقم.موفق باشید. یه حرفی دارم امیدوارم یه کم بیشتر بهش فکر کنیم: مگه ما آدم های بالغ و عاقل نیستیم؟؟؟ دلیل تبعیت ما از غرب چیه؟ صراط مستقیم کجاست؟؟؟

یه زن

چرا به این راحتی در مورد جوامع دیگر نطق می کنید اگر سرتونو از برف در بیارید می بینید که آمار فحشا و خیانت و فساد توی جامعه اسلامیتوونن به کجا رسیده کجا کار ایراد داره پس چرا حجاب اجباری نتیجه نداده

یه زن

چرا نظرات منو منتشر نمی کنید

یه زن

"مطمئن باشید" دلیل آماری نمی شه آقای محترم،از کجا مطمئن باشیم وقتی می بینیم و می خونیم آمار طلاق از سال 2010 در کشوری مثل فرانسه رو به نزول و در کشوری مثل ایران رو به صعود است تازه این یه موردشه، اون زمان مادربزرگای ما بود که بدون اجبار و از صمیم قلب به چیزی اعتقاد داشتند و با توکل کاراشونو پیش می بردند الان با تدابیری که سران این مملکت اندیشیده اند به هیچ چیزی نمی شه مطمئن بود.

یه زن

جالبه با یه سرچ ساده توی اینترنت می تونید آمار فرزندان نامشروع جوامع غربی رو دربیارید چون این آمار وجود داره و جز اسرار مملکتی این جوامع نیست ولی در این مملکت همه چی گل و بلبله چون هیچ آماری وجود نداره وقتی آماری مثل نرخ بیکاری و تورم جز اسرار مملکته و منتشر نمی شه استغفرا.. که آمار فساد و فحشا منتشر بشه(اینو هم بدونید که من توی یکی از وزارتخانه هایی که با این آمارها سروکار داره کار می کنم و عدد دقیق این آمارو می دونم)

یه زن

البته از مطالب وبلاگتون طرز فکر شما کاملا مشخصه و معلومه از این تیپ آدمهایی هستید که معتقدید وقتی چیزی رو شما (با ابزاری که در اختیار دارید) نمی بینید پس اون شی وجود ندارد هر چند که ممکنه همون شی رو هزاران نفر دیگر ببینند

یه زن

اینرو بدونید مطالبتون طوری نیست که یه انسان با طرز فکر متفاوت از خودتون رو قانع کنه و فقط تشویق آدمهای هم مرام با خودتون رو در پی داره