پایاﻥناپذیر بودن تنوﻉطلبی ---» برهم خوردن بنیان خانواده

الان سیستم برهم خوردﻩی بنیان خانوادﻩی غربی در مقابل ما کاملاً قابل رؤیت است. شما اگر به سایـﺖها و کتابخانـﻪهای مختلف سر بزنید، و آمار بگیرید، مـﻰبینید سمینارهایی در غرب برگزار مـﻰشود در جهات ایـﻦکه خانواده در غرب ارزش خود را از دست داده است. مرد تقیدی به زن، خانواده و بچـﻪهایش ندارد، و همیـﻦگونه است در مورد زنان. خانه، خانـﻪی سردی است که دو نفر از محل کار به آﻥجا برمـﻰگردند، ممکن است با هم ارتباطی داشته باشند یا نداشته باشند، و حتا ممکن است به یـکدیگر نیازی هم نداشته باشند. در غرب خانواده تشکیل مـﻰشود فقط برای ایـنکه شب جایی برای خوابیدن داشته باشند، درحالـﻰکه خانواده قرار است بنیان عشق و عاطفه و احساسات انسان باشد. این رعایت نکردن حدود باعث شده بنیاﻥهای خانواده در غرب از هم بپاشد، و در ایران.  ایران چهارمین کشور دنیاست، از نظر آمار طلاق! مملکتی که نه تنها دینش، که عرف و سنتش مـﻰگفت زن باید با لباس سفید وارد خانـﻪی شوهر شود و با لباس سفید هم برود، در رتبـﻪی چهارم طلاق در جهان قرار گرفته است، که آمار بسیار خطرناکی است. چـرا این بنیان از هم پاشیده؟ برای ایـنکه قرار بر این بود که خانواده تشکیل شود، و قرار بود انسجام خانواده بر پایـﻪی مهر دو فرد به یــکدیگر باشد، و این دو نفر فقط هـﻢدیگر را بخواهند. اما ایـﻦگونه نشد، برای ایـﻦکه افراد مختلف جذابیـﺖهای مختلف دارند. اگر بـهترین و مناسـﺐترین شخص در یک زمان برای شما فرد خاصی باشد، پس از مدتی جذابیت خود را از دست مـﻰدهد، اگر قرار باشد شما چپ و راست بزنید، افراد بـهتری پیدا مـﻰشوند. الان در غرب بحث ارتباطات جنسی دیگر به عاطفه ربطی ندارد، فقط تنوﻉطلبی است. 431 نوع ارضاء در غرب دارند، و دنبال چهارصد و سی و دومی آن هستند! و بحث خانواده و ازدیاد نسل نیست، و این بحث کاملاً انحرافی و حیوانی شده است.

از یک سایت اینترنتی در غرب شکایت کردند و این سایت جریمه و توقیف شد! این سایت یک دوربین فیلـﻢبرداری مخفی را در اتاق پرو یک فروشگاه زنانه قرار داده بود، و وقتی فردی وارد اتاق مـﻰشد، پخش مستقیم مـﻰکرد. پرسش: در غربی که ایـﻦقدر فضای ارتباطات جنسی باز است و با ایـﻦهمه فیلم و سی دی، این کار چه جذابیتی برای مردم دارد؟
پاسخ: نتیجـﻪی رواﻥشناسی این است که در غرب دنبال آن نوع ارضاء نیستند، فقط در پی تنوع هستند، فقط باید یک چیز جدید باشد، هرچه باشد مهم نیست.

تنوﻉطلبی و طمع در بین مردان و زنان خصوصیتی است که هیـچگاه پایانی ندارد، صدای جذاب بعد از مدتی دیگر جذاب نیست، صورت و رفتار جذاب هم به همین شکل. همه ایـﻦگونه هستیم. لذا مـﻰگویند در تنوﻉطلبی فقط بگو «الف»، «ب» را نگو! چون اگر گفتی باید تا آخرش را بگویی، چارﻩای نخواهی داشت. قرار است چهار روز زندگی کنیم، مـﻰخواهیم شب که مـﻰخوابیم احساس نکنیم که یک حیوان خوابیده. تنوﻉطلبی انسان را به جاهایی مـﻰکشاند که راه برگشتی ندارد. امروز فکر مـﻰکنی که غریزﻩی جنسی دنبال زیبایی مـﻰگردد، در غرب، غریزﻩی جنسـﻰای هست که دنبال زشتی مـﻰگردد! فقط بگو «الف»، کسی که امروز مـﻰگوید من به غیر از تو و حواس تو و چشم و صدا و روح تو به هیچ چیز دیگر فکر نمـﻰکنم، گرچه راست مـﻰگوید، دو ماه دیگر و وقتی چهار گزینـﻪی عشق وجود نداشته باشد، چیز دیگری خواهد گفت، مطمئن باش. چه پسر و چه دختر. اگر انسانی نخواهد بر مقیدات دینی خودش پایبند باشد، عاقبت محتومی ندارد، و معلوم نیست به کجا مـﻰرود.

لطفا کمی تفکر و تأمل ...

/ 32 نظر / 57 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جوان

اول ذی الحجه سالروز ازدواج حضرت علی(ع)و حضرت فاطمه(س)مبارک باد. پیامبر اکرم صلی‌الله علیه وآله فرمودند: اگر خدا علی را نمی‌‌آفرید برای فاطمه کفو و همتایی وجود نداشت. [گل]

رایحه علوی

سلام برای عرض تشکر خدمت رسیدم ... ممنون به خاطر لینک . یاعلی مدد[گل]

سید(افق احکام)

سلام خسته نباشين می شود از رنگ وارنگ دنیا خالی بود و ازآبی آسمان سرشار. می شود ساده ترین بود و برترین. پیوند آسمانیِ برترین بانوی عالم فاطمه زهرا با مولای مؤمنان علی علیهماالسلام چنین بود. جهیزیه ای از چند تکه لوازم ضروری و بیش ترش سفال و لباسی ساده و جشنی ساده تر، ولی ماندنی ترین و آسمانی ترین پیوند عالم سالگرد ازدواج فاطمه و علي: اين روز پر بركت را به شما تبريك مي گم يا علي [گل][گل][گل]

ماریا

سلام:[گل] ببخشید که دیر آمدم اما باور کنید وبتون رو به خیلی از دوستان معرفی کردم و همیشه براتون آرزوی توفیق الهی را می کنم. موفق باشید

رضا

من نمی دونم شما چرا با طلاق مشکل داری و میگی در غرب و ایران امروز که داره به سمت دنیای جدید میره طلاق زیاد شده؟ شما این رو می دونستی که تو ترکیه در خانواده هایی که زن زیاد قدرت قانونی پشت اش نبود و طلاق مذموم بود در سال 1958 آماری که گرفته شد می گفت که 92 درصد مردان علیه زنان خشونت فیزیکی در خانه دارند...ولی الان این آمار زیر 10 درصده؟ کاری نداره...شما ببین خشونت علیه زن در خانه در ایران سنتی کمتر بود یا الان که شما میگی خانواده فلان شده؟

رایحه علوی

سلام ... ممنونم خیلی محبت میکنید ...انشاالله خدا 120 سال عمر باعزت بهتون بده ... اما اگر عاشق شهادتید انشاالله قسمتتون بشه .... یاعلی[گل]

سبز

بنیان خانواده را این حکومت با اشاعه صیغه و چند همسری و سریالهای مسخره مثل یوسف پیامبر و غیره بر باد میده.با قانون حمایت از خانواده که در واقع قانون ضد خانواده است و با کوشش زنان فعال و برابری خواه و فمنیست مسکوت ماند.اگر در غرب روابط ازاد جنسی است در مملکت ما بی بند و باری جنسی است انهم فقط به نفع اقایان.بهتر بود یک سری به کنگره خانواده و سلامت جنسی میزدی و صحبتهای دکتر گلزاری را میشنیدی که میگفت در شهرهایی مثل یزد که امار طلاق پایین است به همان نسبت مشکلات روانی خانواده ها بیشتر است.طلاق همیشه نشانه بدی نیست .تازه میتونید یک سری به قم که شهر مذهبی است بزنید که فاسدترین شهر ایران است.

هاله

لطفا هی نزنید تو سر این غربی هامگه ما بهتریم . همين نمايشگاههاي مد و لباسهاي اسلامي ما خوبه ؟ موها و بدنشون پوشيده هستش اما رنگ آميزي و مدل لباس هاشون كه مثل چراغ گردون آمبولانس جبغ ميزنه، ميگن ما رو ببينيد مد اسلامي پوشيديم اما جذاب و خوشتيپ و خوشگل تر شديم حتي بيشتر از مد هاي خارجي، صدا و سيما كه هميشه چادر خانم هاش( بخوانيد شنل خانم هاش) فقط 180 درجه پشتشون رو ميپوشونه و با شال هاي زيبا و با رنگ هاي مانتو ست شده مدل يك بانوي تحصيل كرده و جذاب و حاضر در همه عرصه هاي اجتماعي رو تبليغ ميكنند ، لطفا بريد ببينيد تو همون كافرستان غرب ببينيد خانم ها اينقدر جلوي آينه ميايستند؟ ، آرايش ميكنند؟، خريد ميكنند ؟،براي حضور مثلا اجتماعي خودكشي ميكنند؟ ، مرد ستيزي اين طور مطرح ميشه؟ تو استراليا كه ما ديديم نميشد. شما هم حتما بي غرض سفر كنيد و ببينيد كه اينجا يه چادر سر كرديم و غافل خوابيده ايم ، اين ده پانزده ساله اخير چي شده ؟

نفس

وبتون قشنگه ممنون که به ما سر زدین منتظر نظرات سازنده ی شما هستم.