بدون شرح!

دوستی از فرنگ برگشته بود ایران. بعد از یکی دو روز رفت تو خیابونای شهر گشتی بزنه و تجدید خاطره کنه. اما یه چیز به شدت اون رو شگفت زده کرده بود:

گفت: یعنی این همه زن روسپی تو خیابونای شهر فراوونه ؟! چقدر وضع مملکت خراب شده !

گفتم: اینقدرا هم که تو میگی خراب نیست؛ چرا همچین حرفی میزنی؟

گفت: مثلا این پوتین ها و کفش های پاشنه بلندی که پوشیدن!

گفتم: چه ربطی داره؟

گفت: آخه کفش هایی که این دخترا پوشیدن توی اروپا مخصوص زنای روسپی هستش و این کفش های پاشنه بلند به نوعی معرف کار اونها هست. این پوتین و کفش ها بخاطر ساختاری که دارن منجر به نوعی طرز راه رفتن میشن که چنین تلقی رو در فرد بیننده ایجاد میکنه.

گفتم: آخه این دخترا که خیلی هاشون چنین نیتی ندارن؛ یا بخاطر زیبایی می پوشن یا بخاطر مد !

گفت: اون مردی که ظاهر این دختر رو میبینه کاری به باطنش نداره و نیت و دل پاک اون دختر براش هیچ اهمیتی نداره. قبل از اینکه صحبتی بین اونا رد و بدل شده باشه، تیپ و ظاهر اون دختر پیام خودش رو رسونده ...! اصلا خود تولید کننده این کفش و پوتین ها کاربری جنسشون رو با اسمی که روش گذاشتن تعیین کردن.

گفتم: مگه این پوتین ها اسم خاصی دارن؟

گفت: F.  U.  C.  K.   me   Boots

دیگه حرفی برای گفتن نداشتم و سعی کردم بحثو عوض کنم. فقط دلم از این همه بی فکری و  ناآگاهی و البته پاکی دخترای شهر سوخت. پیش خودم گفتم این که فقط یه پوتین خشک و خالیه؛ پس منظور تولید کنندگان این مانتو های تنگ و کوتاه و چسبان و نازک چیه؟ میخوان دخترای مارو به کجا بکشونن؟

---------------------------------

باید بابت یکی دو اصطلاح بی ادبانه ای که توی این پست استفاده شده عذرخواهی کنم. اما اینقدر طرز پوشش بعضی خانم ها وقیحانه هست که فکر کردم باید صریح صحبت کنم.

/ 18 نظر / 124 بازدید
نمایش نظرات قبلی
طباطبایی

............. ایشون هم جواب میدن که برای خانمت ، تا توی مراسمی که دارید بپوشه..مهمونی و... و جوابی که میشنوه اینه که خانم من اصلا از این لباسها نمیپوشه!!! اون زمان رو یادم نیست اما امروزه مغازه های شهر ما پره از این لباسها... لباسهایی که گاهی حتی در عروسی ها و مهمونی های بعضی از افراد به اصطلاح مذهبی هم دیده میشه! امروزه برای این لباسها اصلا لازم نیست زحمتی بکشی و کل شهر رو زیر پا بذاری...پاساژها ،مغازه های کنار خیابون مدلهای مختلفشو به نمایش گذاشتند.... اما اگر بخوای یک لباس موقر و شیک و در عین حال، مطابق با عفاف و حجاب پیدا کنی باید کفش آهنی به پا کنی و اراده فولادین و... شروع کنی گشتن توی شهر تا بلکه شاید..اونهم شاید...بعد ازچند روز و با تلف کردن عمر گرانبها بتونی یه چیزی پیدا کنی که هرچند مطابق خواسته تو نیست مغایر عفت هم نباشه! که اگر این اتفاق هم بیفته جای بسی شکر داره!!!!

سید مهدی

سلام دست مریزاد مطالبتون به دلم نشست و با افتخار لینکتون کردم اگه تونستین یه سر به وبلاگم زده و لینکم کنین یا علی

diana

aslan hamchin chizi sehat nadare !!!!

آدرس وبلاگ ما http://envelope.ir../ است خوشحال می شوم لینک بدهیم ما لینک شما را در و بلاگ گذاشتیم

سجاد شاامیری

سلام.مطالب شفافی رو نوشتید.فقط اگه از جلوه های تصویری بیشتر استفاده کنید بهتره.در ضمن به وبلاگ منم یه سر بزن.اگه خواستی لینکم کن...یاحق

ماندانا

شما چیکار به کار پوشش ملت دارین؟؟؟ همش حاشیه حاشیه...

گمنام

دوست عزیز وب سایت جالبی داری تبادل لینک پیام بده

رویا

آخه این چرت و پرتا چیه که می نویسین؟؟؟ حداقل دوتا فیلم نگاه کنید که ببینید اونا چی می پوشن!!!! نکنه همه ی فیلم های هالیوود در مورد زن های خراب ساخته می شه؟!!!

احسان

ای کاش مطالب ریزتروبیشتررابگویید تابدانیم درازای این فرهنگ متمدن چه تفکرات مخربی دارند

سيدعلى رضوى فرد

خيلى خوب بود.به من هم سربزنيد.همينكه خانم ها بدونن اون نوع لباس پوشيدنچه تأثير وحشتناكى روذهن آقايون ميذاره كافيه بعد انتخاب كنن كه ديگه بعضياهمعواقب كار زشتخودشون روبعهده بگيرن حالا چه توليدكنندگان چه مصرف كنندگان