این راه تقلید کردنی نیست؛ 90 مورد بارداری در یک دبیرستان آمریکایی

یکی از عواقب ارتباط آزاد و بی قید و بند در جامعه غربی را می خوانید. دبیرستان فری سر در ایالات ممفیس آمریکا 800 دانش آموز دارد که 90 نفر  از دختران این دبیرستان، تنها در یک سال تحصیلی باردار شده اند. یعنی حدود 22% از دختران این دبیرستان که همگی زیر 18 سال سن دارند طی رابطه ای نامشروع و خارج از چارچوب خانواده باردار شده اند؛ البته این نوع روابط برای آنها عادی است و حساسیت احتمالی تنها در باردار نشدن است. شاید تنها بحرانی که نظر مسئولان این کشور رو جلب کنه بحران کودکان بی سرپرست و فقر ناشی از آن باشد اما بحران جدی تر مرگ اخلاق در جامعه غربی است.  

جامعه ای که در بی اخلاقی دست و پا می زند؛

جامعه ای که فطرت انسانی در آن معنایی ندارد؛

جوانانی که ارزش های اخلاقی برای آنها مضحک به نظر می رسد؛

انسان هایی که روحی برای آنها باقی نمانده مگر خوی حیوانی؛

لجن زار متعفنی که از دور برکه ای زیبا به نظر می آید؛

با خودم زمزمه میکنم که این چیز تقلید کردنی نیست ...

**************

وسوسه دشمنان در زمینه ایجاد تشکیک در اعتقادات جوانان را زمزمه خصمانه به حساب بیاورید، نگذارید جوانها را به چیزهایی که جوانهای دنیا پیش از جوانهای ما به آن سرگرم شده اند و امروز دارند تاوانش را پس می دهند سرگرم کنند. این کمکی به نسل جوان این کشور نیست. عده ای سعی می کنند جوان های ایرانی را با بهانه های گوناگون سوق بدهند به سمت مسائل سرگرم کننده، موسیقی های مضر، سرگرمی های جنسی و از این قبیل، این همان لجن زاریست که جوانهای غربی و جوانهای آمریکایی و اروپایی را در خودش دارد غرق می کند ، این چیز تقلید کردنی نیست؛ در مقابل این باید بایستید.

مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای

**************

گزارش شبکه CNN از باردار شدن 90 دختر دانش آموز در دبیرستانی آمریکایی

فرمت MP4 دانلود (12 مگابایت)

فرمت 3GP دانلود (5.8 مگابایت)

**************

کلیپی در مورد فساد اخلاقی در بی بی سی فارسی و صدای آمریکا

فرمت MP4 دانلود (4.5 مگابایت)

/ 28 نظر / 46 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

بعضی از امریکایی ها هستن که تلویزیون ندارن اونم بخاطر اینکه همش فساده.حتی توی اسراییل هم دخترارو مجبور به رابطه برقرار کردن با جنس مخالف میکنن.البته مردمشون دیگه واقعا به ستوح اومدن. آمار بیشترین کسایی که مسلمون میشن از این کشور هاست.در ضمن خود فروشی کردن با آزادی روابط بسیار بسیار متفاوته.

مهندس محمدجواد میرزابیگی

با سلام خدمت دوست عزیز ببخشید چندوقتی بهتون سر نزدیم خیلی گرفتار بودیم داشتیم رو وبلاگ دوم کار میکردیم. اگه میشه لطف کنید به وبلاگ زیر سر بزنید و نظرتونو بفرمایید . ☫ مقر افسران جنگ سایبری ☫ http://cyber-officers.blogfa.com ☫ مقر افسران جنگ سایبری ☫ . آماده تبادل لینک نیز میباشیم با شما عزیز. التماس دعا در این ایام - یا علی [گل]

صدف

سلام دوست گرامی مدتها بود به وبلاگ شما نیامده بودم مطالب همه تاثیر گذار بود کاش خانوم ریاحی و امثالهم هم سری می زدند شاید لحظه ای فقط لحظه ای دلشان برای خودشان و اخرتشان می سوخت کاش... سری هم به نجوای صدف بزنید

ولي الله

لبيك يا خامنه ای لبيك يا حسين (عليه السلام) است [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] امام خامنه ای : بصیرت ، یعنی اینکه بدانیم شمری که سر از حسین (ع) برید ، همان جانباز صفین است که تا مرز شهادت پیش رفت [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] (سلامتی امام خامنه ای صلوات) ============================================= ولايتمداران بم www.velayatmadaran-bam.blogfa.com

ساناز

سلام لینک یکی مانده به آخری عکس های حجاب وبلاگ((((این فصل را با من بخوان)))) از لینک هایتان حذف کنید. مطالبش متناسب نیست. یا زهرا (س)

کاظم

با سلام . متن پاسخ برای ولی الله: آقا یا خانم ولی الله: تو اول خامنه ای رو خدا میکنی بعد هم میگی برای سلامتیش صلوات!!!!.. اگه خودش خداست پس کی بهش درود بفرسته؟؟؟!!! در ضمن. جمله ای که از اون نوشتی منظورش خودش بوده که مردم ساده لوح ایران رو تا سی و چند سال فریب داده!!![لبخند]

کاظم

نظر منو چرا نمیذاری؟؟!!! آزادی بیان کجاست؟؟!!!!!!! واقعا برات متاسفم.. این اراجیف چیه نوشتی... البته تعجبی هم نداره .. تو هم از اون عرب هایی دیگه.... هم تو هم اون رفیقت ولی الله.

کاظم

[ماچ]منظورم تو نبودی عزیز... یه خورده به نظرات پایینی نگاه کن متوجه میشی.با اون بودم.[ماچ]

جناب سروان

واقعا برای کاظم متاسفم فقط همین

nima..

دوست عزیز بهت تبریک میگم و واقعا خوشحالم که همچین وبلاگی داری.. چون تو دنیای سایبری و اینترنت ایران تقریبا من هیچ کسو ندیده بودم که یه ذره به همه چیز فکر کنه و فقط گوش به فرمان نیروی شهوانیش نباشه, بازم ممنونم بخاطر وبلاگ خوبتون..