3 کلمه حرف حساب

بیتا

من دختری هستم که به خاطر فیس واندام مناسبم همه میگن شبیه مانکنا هستی ولی باوجود همه نعمتها که خدا بهم داده وپسرای جورواجوری که بهم ابراز علاقه میکنن احساس بیچارگی میکنم چون هنوز نتونستم ازدواج کنم وفرد ایده ال خودمو پیدا کنم میدونید چرا؟چون همه پسرا ازفقیروپولدار فقط عاشق ظاهرم میشن وهیچکس به خاطر خود واقعیم منو نمی خواد(با اینکه من یه مهندسه باسوادم وخیلی هم دلم می خواد راجع به مسائل جدی حرف بزنم ولی همه وقتی با یه زن جذاب حرف میزنن فقط دنبال خوش گذرونی هستن).همه میخوان یه جورایی ازاینکه تونستن باکسی مثل من باشن کمبودهای خودشونو جبران کنن مثل یه ماشین مدل بالا میمونم واسشون.شاید واستون خیلی عجیب باشه اگه بگم یه دفعه یه پسری واسه اینکه حاضر بشم باهاش حرف بزنم چکمه های منو بوسید والتماس وگریه کردولی بعد معلوم شد فقط دنبال رابطه خاصی بامن بوده.اینو واسه این گفتم که بگم پسرا تا چه حدی ظاهربین هستن متاسفانه.پسرای پولدار زیادی هم بهم پیشنهاد ازدواج میدن ولی من به خاطر تجربیاتی که تو زندگیم داشتم فقط به اخلاق یه مرد توجه میکنم .

 

س_مهتاب

سلام به همه. اگه مسلمان (شیعه) هستین پس چرا عین این عقده ای ها دم از آزادی میزنین؟ حجاب حذف شه که چی بشه؟ پسرا بهتر بتونن................؟ اگه اسلام رو قبول کردین پس اینقد نگید چرا آزادی(البته زیر نویس فارسیش یعنی بی بند و باری) نیست! اگه آزادی بی قید و شرط خوب بود خدا خودش آزادش میکرد. یه دسته از آدما هم هستن که هیچ دینی ندارن پس اگه خیلی توان دارین از این کشور برین تا بهتون اهانت نکنن. برین دبی برین آمریکاو هر ملک آزادی...!!!!!!!؟؟؟؟ /چرا من وقتی میخوام در کمال آرامش کنار دریا قدم بزنم و لذت دریا رو ببرم باید چرت و پرت هایی که افراد آزادی پرست میزنن رو بشنوم؟ چرا وقتی میرم حرم امام رضا واسه زیارت باید چرت و پرت بشنوم و با نگاه حیض بعضیا حالم بد شه؟ چرا؟ چون اون طرفا دنبال آزادی هستن؟/ بابا تو ترکیه هم به خانوما تیکه میندازن. تو سوریه که افتضاحه. همچین فارسی تمیز تیکه میندازه که آدم توش میمونه...!پس بازم قربون ایران خودمون که 4 تا پلیس و بسیجی هست که حال پسرا رو جا بیاره،دستشون درد نکنه. واقعا خسته نباشن:-)

 سارا

چرا شما پسرا تا حرف از آزادی میشه ،ازادی تو نداشتن حجاب خلاصه میکنید؟؟؟اره خوب ،دوست دارین دیگه....این جوری خیلی راحت تر وبهتر میتونید هر کاری که دلتون خواست بکنید وبیشتر میتونید دید بزنید.اگر حجاب نباشه همه مشکلات حل میشه مشکل ازدواج مشکل خانوادگی مشکل اقتصادی... ایران کلا میشه گلستون!!!!به نظر من اگه یه اتفاقی بیافته که حجاب برداشته بشه تنها فایده ای که داره اینه که راه برای یه سری از زن ومردای هوس باز بیشترو بیشتر میشه. من یه سئوال دارم تو کشورهای خارجی که به قول شماها چون حجاب ندارن آزاد هستن ودارن روز به روز پیشرفت میکنن پس چه مرگشون که دارن روبه حجاب میارن؟؟؟؟اونجا که آزادی همه چی عادیه پس چرا؟؟؟؟لابد خوشی زده زیر دلشون.... عجججججب

/ 18 نظر / 54 بازدید
نمایش نظرات قبلی

سلام فکر کنم شنیدن این هم خالی از لطف نباشه! من دانشجوی یکی از دانشگاههای کشورم .پارسال یه بار یه نفر به گوشیم تلفن کرد که درظاهر شماره اشتباهی گرفته بود و قطع کرد. اما بعد اس ام اس داد که با این مضمون فضولی نباشه شما خوب نیست به تلفن غریبه ها جواب بدید! این گذشت اما مدت کوتاهی بعد از اون، فکر کنم توی شهادت حضرت زهرا یکی اس ام اس تسلیتی داد که به نظرم اومد منو میشناسه ولی شماره ناآشنا بود و اون شماره مزاحم قبلی نبود(آخه من هر کسی که اشتباه هم تماس بگیره توی مزاحم ها ذخیره میکنم تا ببینیم واقعا وزاحم بود هیا نه!) من هم تشکر کردم و پرسیدم شما؟ که جواب داد اگر لازم شد بعدا میگم و یک شماره هم آخرش نوشته بود! و چند تا اس ام اس بعدش داد که میدونم شاید به حیاتون بربخوره اما لطفا جوابم رو بدید و خلاصه از دین و ایمانی میگفت که خودش زیر پا گذاشته بود! من هم عصبانی شدم و جواب دادم اگر ادعای دین و ایکانت میشه پس اس ام اس نده! که البته وقتی به بابام گفتم بابام گفتم بهتر بود جواب نمیدادم! و اون دوباره شروع کرد به اس ام اس دادن! هراز گاهی یک اس ام اس میداد که آخر همشون همون شماره که الان یادم نیست چند بود تکرار میشد

ولی من دیگه هیچ جوابی بهش ندادم! و شاید این موضوع تا 6 ماه ادامه داشت .. شاید هم کمی بیشتر یا کمتر اواخر این اس ام اس دادنها بود که احساس کردم یک نفر توی دانشگاه این کار رو میکنه ، رفتار یک پسر خیلی مشکوک بود اما بابام گفت فعلا رفتاری نشون نده اما بابام مراقب بود و البته ناراحت از این رفتار که نمیدونستیم چه منظوری داره! تا اینکه یه بار فکر کنم روز ازدواج حضرت زهرا بود که اس ام اس داد با یک شماره جدید و ثابت!‌و خودش رو معرفی کرد که فلانی هستم و هدفم هم از این اس ام اس دادن ها امتحان حیای شما بود[عصبانی] و توضیح داد که اون شماره هم شماره امام زمان به ابجد میشه! اینها رو گفتم تا این دو تا سوال رو مطرج کنم... یک نفر به هر عنوانی چرا به خودش احازه میده از اسم امام زمان استفاده کنه؟ اون چه نسبتی باامام زمان داشت؟ و اصلا به چه احازه ای به حریم خصوصی من وارد شده بود؟ اصلا جرا باید حیای منو امتحان میکرده ؟ اگر قصد خیری داشت که الان وقت امتحان کردن نبود و اگر هم.. باز هم لازم نبود این همه مدت دنبال من بیاد این همه دختر دانشجو که با پسر ها دوست هستن! من و بابام که هیچ وقت نفهمیدیم چرا! ولی به شدت عصبانی شدیم

طباطبایی

سلام به نظرم که خیلی عجیبه ! این آدم یا یک دغل باز بوده که به اسم حیا و دین این کار ها رو میکرده که به نظرم به جای این همه سختی کشیدن ، به قول خودشون میرفت با بچه های دیگه... توی هر دانشگاهی تعدادی ژیدا میشن که طالب ارتباطات آزاد باشن! یا یک آدم ساده بوده که واقعا میخواسته این خانم رو امتحان کنه که البته این اجازه رو نداشته و میشه مصداق همون هایی که با دین به دین ضربه میزنند! حتی نا آگاهانه! امیدوارم خدا همه رو به راه راست هدایت کنه! ولی این مدلش رو تا قبل از این ندیده بودم!! واقعا عجیبه!

اگر همونی که من دیدم باشه که به قیافه ش نمیخورد آشغال باشه[متفکر] هرچند ازش خیلی بدم اومد ولی فکر کنم بیشتر یک حماقت یا سادگی بوده! ولی کارش خیلی خیلی بچه گانه و مسخره و .......[عصبانی] بود!

هستی

سلام. به نظر من هچ وقت یه پسر واسه شخصیت یه دختر ترفش نمیره فقظ براش مهمه که بتونه باهاش .............!!!!!!!به خاطر همینم نمن از همه پسرا متنفرررررررررررررررررمممممممممم!!!!!البته با عرض معذرت از رکی بیش از حححححححددد!

سرزمین عاشقان

سلام ممنون از لینکتون منم شما رو لینک کردم موفق باشید بازم سر بزنید

farda

ای بابا ستایش خانم داری این حرفا رو به کی میگی!! بی خیال. بسوز و بساز!! ارزش تو اونجوری که جامعت میگه بستگی به حجابت داره والسلام.سخته اما باید قبول کنی!

ساناز

دوست دارم پسرارو

سلام در جواب سارا خانوم که فرمودند چرا خانوم های خارج به حجاب رو می آورند باید عرض کنم این قضیه فقط و فقط نتیجه آزادی است

فرحناز

همه میدونن مشکل از ایران و پسرای ایرانیه.مگه کانادایی ها وامریکایی هااین جوری هستن به نظرمن این پسران که باید خودشونو عوض کنن نه دخترا بالاخره هر دختری یک نظری داره!