در مقابل این باید بایستید

وسوسه دشمنان در زمینه ایجاد تشکیک در اعتقادات جوانان را زمزمه خصمانه به حساب بیاورید، نگذارید جوانها را به چیزهایی که جوانهای دنیا پیش از جوانهای ما به آن سرگرم شده اند و امروز دارند تاوانش را پس می دهند سرگرم کنند. این کمکی به نسل جوان این کشور نیست. عده ای سعی می کنند جوان های ایرانی را با بهانه های گوناگون سوق بدهند به سمت مسائل سرگرم کننده، موسیقی های مضر، سرگرمی های جنسی و از این قبیل، این همان لجن زاریست که جوانهای غربی و جوانهای آمریکایی و اروپایی را در خودش دارد غرق می کند ، این چیز تقلید کردنی نیست؛ در مقابل این باید بایستید.

مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای

**************

حیازدایی و گسترش روابط آزاد میان زن و مرد نتایج مختلفی در پی دارد که اخبار زیر نمونه هایی از تجلی فساد اخلاقی حاصل از فساد و بی بند و باری فکری و رفتاری است. بی حیایی است که باعث می شود فرد از تصاویر نیمه برهنه خودش عکس و فیلم بگیرد و در مقابل دیگران به نمایش بگذارد. حقارت روحی و فکری هست که باعث میشه فرد وقتش رو برای هر موضوع نازل و پستی به هدر بده و برای افکار و ایده های احمقانه دیگران ارزش قائل باشه.     

1.صحت خبر تجاوز صادق صبا مدیر بخش فارسی بی بی سی به پونه قدوسی مجری زن این شبکه در هفته های گذشته در سایت های اینترنتی این وری و اون وری پخش شد و به نظر می رسد صحت این خبر مشهود است و طفره رفتن سیاوش اردلان از پاسخگویی به این سوال گواه این ماجراست. ضمن اینکه این مجری (پونه قدوسی) نیز در صفحه فیس بوک خود هیچگونه واکنشی به این خبر نشان نداده و کاملا سکوت کرده است.به نظر می رسد پس از افشای تجاوز مهدی فلاحتی و جمشید چالنگی دو تن از مجریان شبکه صدای آمریکا به ۲ مجری زن این شبکه به نام های “ا.س” و “ن.م”، اکنون بحران تجاوز جنسی به بی بی سی فارسی رسیده باشد.

2.سیاوش اردلان مجری و خبرنگار برنامه نوبت شما بی بی سی فارسی هم در صفحه ی فیس بوکش علاقه ی خود به بحث و نیاز های غیراخلاقی اش را بروز داده و هر از چند گاهی به قول خودش بحث های "س...ک...سی - اخلاقی"! راه می اندازد.

عکس زیر نمونه ای از نوشته ها و اقدامات غیراخلاقی سیاوش اردلان مجری بی بی سی در صفحه فیس بوکش است:

همینطور مدتی پیش سیاوش اردلان برای دوستان فیس بوکی اش مسابقه برترین ناف برپا کرده بود! که از اعضاء صفحه خواسته بود که با گرفتن عکس از ناف های خود در این مسابقه شرکت کنند علی الخصوص خانم ها!

3. "الف-ل" یکی از خوانندگان ایرانی خارج نشین، در یکی از جدیدترین آثارش، به منظور حیازدایی از زنان و مردان ایرانی، هواداران خود را دعوت نموده تا بعد از شنیدن اثر جدیدش، از خواندن و رقصیدن خود همراه با این آهنگ، فیلم گرفته و فیلم‌ها را برای استفاده در ویدئو کلیپ نهاییِ وی بفرستند.

منابع: باشگاه خبرنگاران - خبرنامه دانشجویان ایران - مشرق

**************

کلیک کنید: کلیه اخبار مربوط به تجاوز مجریان شبکه های

BBC و VOA

 

/ 14 نظر / 60 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمدجواد میرزابیگی

با سلام - بسیار مطلب مفید و بجایی بود - ممنون- لطفا یه نگاه به پست حجاب وبلاگ من بزنید و نظرتونو بفرمایید - بسیار ارزشمنده برای من- بازم تشکر – محمدجواد میرزابیگی - مشهدمقدس- http://mjm-eng.blogfa.com/ .

سارا

اینا میخوان توی جامعه بخصوص ایران فساد بندازن.وقتی فساد باشه از دین دور میشه و این بهترین راه برای براندازی یک حکومت اسلامی...یا هر حکومت مذهبیه که با به اصطلاح ابر قدرتها مخالفت میکننه.وقتی فساد باشه دین بی ارزش میشه و دیگه کسی دنبال این نمیره که ببینه چی درسته چی غلط و هر چی بهش بگنو خیلی زود قبول میکنه.و کساییکه رو که مذهبیونو مسخره میگنه و از این کارشم لذذت میبره.

عاشـــــق تنهــــایی خـــدا

خیمه ماه محرم زده شد بر دل ما باز نام تو شده زینت هر محفل ما جز غم عشق تو ما را نبود سودایی عشق سوزان تو آغشته به آب و گل ما . . . سلام سید خدا قوت منتظر حضور گرمتونم عزیز التماس دعا

melody

سلاممممممممم باهات موافقم من خودم خیلی با حجاب نیستم ولی نباید بزاریم جوونامون مثه غربیا شن بای

اخه تا کی بابا بحث در مورد مساعل جنسی انقدرم ترسناک نیست.تازه بنده خدا حرف بدی نزده.همین شمایید که باعث تجاوز و دزدی و ....غیره هستین

وحید قربانی

به امید خدا چن وقته دیگه با وجود این نوع برخوردهای جامعه با این جور حجاب ها همه گیر میشه و به امید خدا بدبخت میشیم

Behin

واااااااااای خدایا من کاملا گیج شدم از یه طرف دوس دارم بیرون حجاب(البته چادر و لباسای تیره نه) داشته باشم از یه طرفم این مطلبی که شما نوشتینو بد میدونین من هیچ حس بدی نسبت بهش ندارم و بد نمیدونم!!!جدا من موندم چه جور آدمیم!!!نماز و روزمم سر جاشه ولی جدا نمیدونم چرا اینجورییم!!چراااااااااا؟!